KAMPANYALARI KEŞFET
Kampanyalar & Fırsatlar
HİZMETLER
Her gelişiniz kazanca dönüşsün!
Ford Trucks araçlarınız için yetkili servislerimizden yapacağınız orijinal yedek parça kullanımlı işlemler, servise sonraki gelişinizde %30’a varan indirime dönüşüyor.
Detaylı Bilgi
SATIŞ SONRASI
Baskı balata kampanyasıyla kazanma zamanı!
Orijinal ve aracınızla uyumlu baskı balata kitleri 1.599 TL + KDV’den başlayan avantajlı fiyatlarla yetkili servislerimizde. Siz de gelin, aracınızın baskı balatasını değiştirin, orijinal Ford Trucks parçaları ile yollarda masrafsız ilerleyin.
Detaylı Bilgi
SATIŞ SONRASI
Aracınız için Ekoservis’te büyük fırsat!
Avantajlı fiyatlarla Ekoservis bakım kampanyasından faydalanın, filtre ve yağ değişimiyle, aracınızın yollara yenilenerek temiz çıksın. Yakıt, yağ filtresi ve yağ değişimi, işçilik dahil 649 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla yetkili servislerimizde.
Detaylı Bilgi
SATIŞ SONRASI
Çift katlı baskı balata sizi kazanca taşısın!
Orijinal ve aracınızla uyumlu çift katlı baskı balata 3.799 TL + KDV fiyatla servislerimizde. Siz de gelin, aracınızla baskı balatasını değiştirin, orijinal Ford Trucks parçaları ile yollarda masrafsız ilerleyin.
Detaylı Bilgi
SATIŞ
Alırken yükü yok, kazancı çok!
Ford Trucks Çekici Serisi 350.000 TL’ye 36 ay vade, %0,49 faiz fırsatıyla yetkili satıcılarımızda. Kazanmak için sizi de bekliyoruz.
Detaylı Bilgi
SATIŞ SONRASI
2. elde kazanmak için Truckmarket'e güvenin!
2. el tüm Ford Trucks modellerinde 150.000 TL’ye 12 ay vade, %0,49 faiz kampanyası başladı. Truckmarket güvencesine sahip araçlarla hemen kazanmak için sizi de bekliyoruz.
Detaylı Bilgi
SATIŞ
Seri kazanmak için Ford Trucks Çekici Serisi
Ford Trucks Çekici Serisi’nde büyük fırsat. 65.000 Euro’ya 24 ay vade ve %0 faiz fırsatın için hemen yetkili satıcılarımıza gelin, bu kazançlı fırsatı kaçırmayın.
Detaylı Bilgi
HİZMETLER
Kışa hazırlanırken, bu fırsatlar kaçmaz!
Ford Trucks Yetkili Servisleri’ne gelin, Antifriz ve Adblue’da avantajlı fiyatlarla aracınızı kışa hazırlayın, yollara güvenle yenilenerek çıkın.
Detaylı Bilgi
SATIŞ
Yol Serisinde ödeme yükünü indirdik!
Ford Trucks Yol Serisi, 350.000 Tl’ye 36 ay, %0,49 faiz oranıyla yetkili satıcılarımızda. Fırsatları kaçırmamak için hemen siz de gelin.
Detaylı Bilgi
SATIŞ
İnşaat Serisinde kazı – kazan
Ford Trucks İnşaat Serisi’nin seçen hep kazanıyor. 350.000 TL’ye, 36 ay, %0,49 faiz oranı ve 3.yıl garanti hediyesiyle yetkili satıcılarımızda.
Detaylı Bilgi
SATIŞ SONRASI
Ekoservis Paketi'nde büyük fırsat!
Garanti süresi dolmuş aracınız için, içiniz rahat olsun. Yağ ve filtre değişimi şimdi 499 TL'den başlayan fiyatlarla bayimizde. Üstelik işçilik de dahil!
Detaylı Bilgi
HİZMETLER
Yolunuza Sağlık Hizmeti
Ford Trucks Yolunuza Sağlık Hizmeti hep sizinle. 7/24 istediğiniz an, istediğiniz noktadan ulaşabileceğiniz bu hizmetle, sizin de içiniz rahat, bizim de.
Detaylı Bilgi
HİZMETLER
Ford Trucks Net Kampanyası
Ford Trucks Net internet paketiyle artık nerede olursanız olun sevdiklerinizle görüntülü arama yapabilir, dilediğiniz programı takip edebilirsiniz. Üstelik hem 1 sene ücretsiz, hem de 4.5G hızıyla.
Detaylı Bilgi
SATIŞ SONRASI
Boya Kaporta Kampanyası
%30'a varan boya kaporta indirimi ile aracınız yenilenerek yollarda! Aracınızda istenmeyen durumlar sonucu oluşmuş hasarları gidermek için biz hep yolumuzun üzerindeyiz.
Detaylı Bilgi
SATIŞ SONRASI
Gittikçe Kazanın
Yetkili servislerimizden yapacağınız orjinal yedek parça kullanımlı işlemler, bir sonraki servis işlemlerinde %30'a varan indirim avantajına dönüşüyor.
Detaylı Bilgi
SATIŞ SONRASI
Bakım Paketleri
Siz de fiyat artışından etkilenmeden aracınıza bakım yaptırın, hem maliyetlerinizi önden hesaplayın, hem de aracınızın performansını artırarak yollara kazanmak için çıkın.
Detaylı Bilgi
SATIŞ SONRASI
Ford Aktif Yol Destek Asistanı (FAYDA)
Ford Aktif Yol Destek Asistanı, seyir halindeyken oluşabilecek sorunlar için yerinden servis hizmeti veriyor, gerekirse sizi otelde ağırlıyor, uçak biletinizi temin ediyor.
Detaylı Bilgi
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı, lütfen arama kriterlerinizi genişleterek tekrar arama yapınız.
Arama Sonuçları