0%
Kabin İçi Saklama Alanları
Baş üstü ve yan saklama bölümleri farklı kullanımlara uygun saklama alanları sağlar.
Otomatik Vites
Ekonomi ve performans için ayrı sürüş modlarına sahip 12 ileri otomatik Eaton şanzıman uzun yol araçlarında standarttır. Her koşulda ideal ve konforlu bir sürüş deneyimi sunar.
Sürücü Koltuğu
Ford Trucks Yol Serisi’nin konforlu koltukları rahat bir yolculuğun kilit noktasıdır. Bel destekli, kolçaklı, ısıtmalı ve hava süspansiyonlu sürücü koltuğu, en uygun oturma pozisyonunu koruyarak rahat bir sürüş deneyimi sunar.
Gösterge Paneli ve Yol Bilgisayarı
Kontağın çevrilmesiyle aydınlanan elektronik gösterge paneli ve yol bilgisayarı, sürüş esnasında sürücüyü ihtiyaç duyduğu her bilgiye ulaştırır. Adblue seviyesinden anlık yakıt tüketimine, ortalama hız bilgisinden motor çalışma saatine kadar birçok önemli bilgi sürücünün görüş alanındadır. Ergonomik kontrol paneli ve hız sabitleme fonksiyonu (Cruise Control) ise uzun yolculukları daha da kolaylaştırır.
Motor Freni ve İntarder
Motor freni ve Intarder kumanda kolu: Yardımcı frenleri, manuel olarak devreye alır veya aracınızın en iyi frenleme için sizin yerinize otomatik olarak ayarlamasını sağlarsınız.
Ergonomik Ön Konsol
Radyo, klima, otomatik Eaton şanzıman modları, ESP, Akıllı Fren Yönetimi Sistemi, kabin içi ısıtıcı kontrolleri kolayca erişebileceğiniz ergonomik ön konsol ile sürüşünüzü kolay ve güvenli kılar.
Yatak Altı Bölmesi
Geniş yatak altı bölmesi kabin içinde ekstra saklama alanı sağlar.
Kabin İçi Isıtıcı
Sulu ve kuru tip kabin içi ısıtıcılarla aracınızın sıcaklığı istediğiniz gibi. Elektronik kontrol paneli ile kabin ısısını kolayca ayarlayabilir, aracınız park halindeyken de kabini ısıtabilirsiniz.
Güneş Siperliği ve Gölgelikler
Güneş siperliği ve gölgelikler gündüz yolculuklarının konforunu artırır, en iyi görüş ile yolunuza devam etmenizi sağlar.
Katlanır Alt ve Üst Yatak
Konforlu yataklar ile uzun yolculuklar rahat geçer. Yatak bölümü okuma lambası ile gazetenizi okur, konforlu yatakta dinlenir, kabin içi sıcaklığını yerinizden kalkmadan ayarlayabilirsiniz.
Yükünüzü hafifleyecek Yol Serisi aracınıza karar vermeden önce
ister iç, ister dış 360 görüntüleme ile hemen deneyimleyin.
DENEYİME BAŞLA