0%
Otomatik Vites
Farklı sürüş modlarına sahip 12 ileri otomatik Eaton şanzıman opsiyonel olarak seçilebilir. Kullanım modları ile her koşulda ideal sürüş deneyimi sunar.
Rocking Mode
Zorlu yol koşullarında aracın zemine saplanması halinde Rocking Mode, beşik hareketi ile aracı saplandığı yerden kolaylıkla kurtarır.
Sürücü Koltuğu
Ford Trucks İnşaat Serisi’nin konforlu koltukları rahat bir yolculuğun kilit noktasıdır. Bel destekli, kolçaklı, ısıtmalı ve hava süspansiyonlu sürücü koltuğu, en uygun oturma pozisyonunu koruyarak rahat bir sürüş deneyimi sunar.
Gösterge Paneli ve Yol Bilgisayarı
Kontağın çevrilmesiyle aydınlanan elektronik gösterge paneli ve yol bilgisayarı, sürüş esnasında sürücüyü ihtiyaç duyduğu her bilgiye ulaştırır. Adblue seviyesinden anlık yakıt tüketimine, ortalama hız bilgisinden motor çalışma saatine kadar birçok önemli bilgi sürücünün görüş alanındadır. Ergonomik kontrol paneli ve standart sunulan hız sabitleme fonksiyonu (Cruise Control) ise sürüşü daha da kolaylaştırır.
Motor Freni ve Intarder
Motor freni ve Intarder kumanda kolu: Yardımcı frenleri, manuel olarak devreye alabilir veya aracınızın en iyi frenleme performansı için sizin yerinize otomatik olarak ayarlanmasını sağlayabilirsiniz.
Ergonomik Ön Konsol
Radyo, klima, Rocking Mode (otomatik vites ile) , Akıllı Fren Yönetimi Sistemi, kabin içi ısıtıcı kontrolleri kolayca erişebileceğiniz ergonomik ön konsol ile sürüşünüzü kolay ve güvenli kılar.
PTO Ünitesi
Üst yapınız ne olursa olsun kontol sizde. Ergonomik PTO kontrol ünitesi ile üst yapınızı rahatça kontrol edebilirsiniz.
Şantiyede tozu dumana katmadan önce İnşaat Serisi aracınızı ister iç,
ister dış 360 görüntüleme ile hemen deneyimleyin.
DENEYİME BAŞLA