0%
  Geniş Görüş Açılı
  Yan Aynalar
  Geniş Basamaklar
  Üstün Manevra
  Kabiliyeti
  Ön Süspansiyon
  Arka Süspansiyon
  Motor Koruma Kapağı
  Elektrikli Kabin
  Devirme Mekanızması
  Yakıt Tankı
  Otomatik Vites
  Farklı sürüş modlarına sahip 12 ileri otomatik Eaton şanzıman opsiyonel olarak seçilebilir. Kullanım modları ile her koşulda ideal sürüş deneyimi sunar.
  Rocking Mode
  Zorlu yol koşullarında aracın zemine saplanması halinde Rocking Mode, beşik hareketi ile aracı saplandığı yerden kolaylıkla kurtarır.
  Sürücü Koltuğu
  Ford Trucks İnşaat Serisi’nin konforlu koltukları rahat bir yolculuğun kilit noktasıdır. Bel destekli, kolçaklı, ısıtmalı ve hava süspansiyonlu sürücü koltuğu, en uygun oturma pozisyonunu koruyarak rahat bir sürüş deneyimi sunar.
  Gösterge Paneli ve Yol Bilgisayarı
  Kontağın çevrilmesiyle aydınlanan elektronik gösterge paneli ve yol bilgisayarı, sürüş esnasında sürücüyü ihtiyaç duyduğu her bilgiye ulaştırır. Adblue seviyesinden anlık yakıt tüketimine, ortalama hız bilgisinden motor çalışma saatine kadar birçok önemli bilgi sürücünün görüş alanındadır. Ergonomik kontrol paneli ve standart sunulan hız sabitleme fonksiyonu (Cruise Control) ise sürüşü daha da kolaylaştırır.
  Motor Freni ve Intarder
  Motor freni ve Intarder kumanda kolu: Yardımcı frenleri, manuel olarak devreye alabilir veya aracınızın en iyi frenleme performansı için sizin yerinize otomatik olarak ayarlanmasını sağlayabilirsiniz.
  Ergonomik Ön Konsol
  Radyo, klima, Rocking Mode (otomatik vites ile) , Akıllı Fren Yönetimi Sistemi, kabin içi ısıtıcı kontrolleri kolayca erişebileceğiniz ergonomik ön konsol ile sürüşünüzü kolay ve güvenli kılar.
  PTO Ünitesi
  Üst yapınız ne olursa olsun kontol sizde. Ergonomik PTO kontrol ünitesi ile üst yapınızı rahatça kontrol edebilirsiniz.
  Geniş Görüş Açılı Yan Aynalar
  Geniş görüş açılı yan aynalar, sürüşü ve manevraları daha da kolaylaştırır, güvenli bir sürüş sağlar.
  Geniş Basamaklar
  Ford Trucks İnşaat Serisi’ne ilk adım, geniş ve dayanıklı basamaklarda atılır.
  Üstün Manevra Kabiliyeti
  Geniş teker dönüş açısı ile üstün dönüş performansı sunar. Zorlu zemin şartlarında ve dar alanlarda kolay manevra yapılmasını sağlar
  Ön Süspansiyon
  Ağır yüklere ve darbelere dayanıklı ön süspansiyon sistemiyle zorlu inşaat şartlarında güvenli ve konforlu bir sürüş sağlar
  Arka Süspansiyon
  Ağır yüklere dayanıklı ve yüksek darbe sönümleme özelliğine sahip arka süspansiyon sistemi, en zor inşaat şartlarında güvenli bir sürüş sağlar
  Motor Koruma Kapağı
  Motorun korunması önemlidir. Motor kapağı, dışardan ve sahadan gelebilecek her türlü zararlı etkiye karşı (taşınan mıcır,toprak vb.) motorunuzu koruyarak olası hasarlara engel olur.
  Elektrikli Kabin Devirme Mekanizması
  Motora zahmetsizce erişmenizi sağlayan elektrikli kabin devirme mekanizmasını, inşaat araçlarında opsiyonel olarak seçebilirsiniz.
  Yakıt Tankı
  Güçlü ve dayanıklı kuşaklara sahip 315 litrelik çelik yakıt deposu en zorlu koşullara dayanır. Yakıt ikmali yapmadan aracın uzun süre kullanımına imkan sağlar.
  Şantiyede tozu dumana katmadan önce İnşaat Serisi aracınızı ister iç,
  ister dış 360 görüntüleme ile hemen deneyimleyin.
  DENEYİME BAŞLA