0%
Otomatik Vites
Ekonomi ve performans için ayrı sürüş modlarına sahip 12 ileri otomatik Eaton şanzıman, 4x2 çekiciler için standarttır. Farklı kullanımlar için en uygun vitesi seçer.
Kabin İçi Saklama Alanları
Baş üstü ve yan saklama bölümleri farklı kullanımlara uygun saklama alanları sağlar.
Yatak Altı Bölmesi
Geniş yatak altı bölmesi kabin içinde ekstra saklama alanı sağlar.
Sürücü Koltuğu
Ford Trucks çekici serisinin konforlu koltukları rahat bir yolculuğun kilit noktasıdır. Kendinden başlıklı, entegre emniyet kemerli, bel destekli ve kolçaklı ısıtmalı sürücü koltuğu, en uygun oturma pozisyonunu koruyarak rahat bir sürüş deneyimi sunar.
Gösterge Paneli ve Yol Bilgisayarı
Kontağın çevrilmesiyle aydınlanan elektronik gösterge paneli ve yol bilgisayarı, sürüş esnasında sürücüyü ihtiyaç duyduğu her bilgiye ulaştırır. Adblue seviyesinden anlık yakıt tüketimine, ortalama hız bilgisinden motor çalışma saatine kadar birçok önemli bilgi sürücünün görüş alanındadır. Ergonomik kontrol paneli ve hız sabitleme fonksiyonu (Cruise Control) ise uzun yolculukları daha da kolaylaştırır.
Motor Freni ve İntarder
Motor freni ve Intarder kumanda kolu: Yardımcı frenleri, manuel olarak devreye alır veya aracınızın en iyi frenleme için sizin yerinize otomatik olarak ayarlamasını sağlarsınız.
Ergonomik Ön Konsol
Radyo, klima, otomatik Eaton şanzıman modları, ESP, Akıllı Fren Yönetimi Sistemi, kabin içi ısıtıcı kontrolleri kolayca erişebileceğiniz ergonomik ön konsol ile sürüşünüzü kolay ve güvenli kılar.
Katlanır Alt ve Üst Yatak
Katlanabilen konforlu alt ve üst yatak ile uzun yolculuklar rahat geçer. Yatak bölümü okuma lambası ile gazetenizi okur, konforlu yatakta dinlenir, kabin içi sıcaklığı yerinden kalkmadan ayabilirsiniz.
Güneş Siperliği ve Gölgelikler
Güneş siperliği ve gölgelikler gündüz yolculuklarının konforunu artırır, en iyi görüş ile yolunuza devam etmenizi sağlar.
Güçlü ve konforlu yol arkadaşınızı seçmeden önce ister iç,
ister dış 360 görüntüleme ile hemen deneyimleyin.
DENEYİME BAŞLA