%100 Türk İş Gücü: Ford Otosan Eskişehir Fabrikası

1,1 milyon m2'lik açık, 90 bin m2'lik kapalı alanda yolların en iyileri; Ford Trucks kamyon, çekici ve Ecotorq motorları üretiliyor. 1982’de doğan bu güç yıllık 15.000 adet kamyon ve çekici, 11.000 Ecotorq motor, 65.000 Transit puma motor, 140.000 Transit arka aks ve 300.000 Transit ön düzenden oluşan üretim kapasitesiyle ekonomiye can veriyor. 

Nerede Yol Varsa Orada 

Yurt içinde 30 satış ve servis noktasında; Yurt dışında ise 3 kıtada, Rusya, Türki Cumhuriyetler, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’da 50’ye yakın ülke de yola çıkanlar

Ford Trucks'a güveniyor. Dünyanın her yerinde her yükte birlikte. 


Yolda Daha İyi Olmak İsteyenlerin Adresi: Ford Trucks Gelişim Akademisi 

2015 yılında faaliyete geçen akademide Ford Trucks kültürü ve uzmanlığı kişisel gelişimle birleşiyor. Sınıf eğitimleri, e-eğitimler, yenileme eğitimleri, atölye uygulamaları ve video eğitim gibi pek çok farklı araç kullanılıyor, eğitim verimliliği sürekli artırılıyor. Üst seviyede kişisel performansın sergilenmesine yönelik pozisyon bazında belirlenmiş yetkinlikler temelinde eğitimler düzenleniyor. Eğitimler Ford kurum kültürünü tanıyan, bilen, deneyimli iç ve dış kaynak eğitmenlerin moderatörlüğünde gerçekleşiyor. Kişisel bazda eğitim, yetkinlik performansları ve performansa etkileri Ford Eğitim Yönetimi Sistemi yazılımı (FODDERS) ile takip ediliyor. 

Ford Gelişim Akademisi Kapasitesi:
11 sınıf
1 bilgisayar laboratuvarı
Konferans salonu
Çok amaçlı kullanımlar için toplantı salonlar

Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı, lütfen arama kriterlerinizi genişleterek tekrar arama yapınız.
Arama Sonuçları