DETAYLARI GÖR
Akıllı ve bağlı bir sistemle aracınızın içinden gelen verimlilik

ConnecTruck hem filo sahiplerinin hem sürücülerin işini kolaylaştıracak, bağlı araç teknolojilerini araca entegre eden akıllı bir sistem! Yeni F-MAX, üretim bandından

ConnecTruck modülüyle iner. İçinde bir SIM kart bulunan ConnecTruck modülüyle yeni F-MAX’e ait tüm verilere hızlıca ulaşabilir, binlerce kilometre öteden bağlanabilirsiniz.

Yakıt durumu ve performans bilgilerine istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Aracınızdan daha fazla verim alabileceğiniz ve performansını artırabileceğiniz özellikler
Maxcruise

Aracınızda kilometrelerce ötesini görebilen 3. bir göz olduğunu düşünebilirsiniz. MAXCRUISE, topoğrafik harita desteği ile araç güzergâhı üzerindeki yol koşullarını analiz eder, ideal seyir hızını, motor devrini ayarlayarak güvenli bir sürüş ve %4’e varan yakıt tasarrufu sağlar.

Uzaktan Yazılım Güncelleme

Aracınızın performansı her zaman izlenir ve sürekli iyileştirilir. Dolayısıyla yazılımlar için servise gitmenize gerek kalmaz. ConnecTruck ile merkezden güncellenen yazılımlar ile aracınızın performans güçlendirmesi vakit kaybetmeden tamamlanır, siz de zamanı iyi kullanır, işinizde vakit kaybetmezsiniz.

Bulut Bilişim Teknolojisi

Yeni F-MAX’te bulunan onlarca sensörden gelen verileri, Bulut Bilişim teknolojisiyle güvenli bir ortama kaydedip inceleyen Ford Otosan mühendisleri, geliştirdikleri akıllı algoritmalarla verilerinizi analiz eder ve aracınıza performans iyileştirici özel çözümler üretir. Ayrıca aracınızın servise gelmeden önce de verileri incelenir, böylece serviste kalma süreniz azalır ve işiniz kaldığı yerden devam eder.

Uzaktan Teşhis

Taşımacılık işinde en pahalı yakıt, zamandır. Zamanınızı verimli kullanabilmeniz için ConnecTruck, seyir esnasında durulması gereken ya da aracınızı yavaşlatan beklenmedik arıza anlarında aracınıza uzaktan erişir. Sorunları tespit ederek gerektiğinde size ulaşır ve yetkili servis randevunuzu oluşturur. Bu sayede aracınız servise geldiğinde onarımı için hazırlıklar tamamlanmış olur ve siz de zamandan tasarruf eder, daha çok kazanırsınız.

Sürücü Destek ve Sürücü Değerlendirme Teknolojileri

En iyi sürücüler bile yolda bir yardımcıya ihtiyaç duyar. İşte yeni F-MAX bu görev için daima yanınızda! Sürücü destek sistemi; sürüş profilini analiz eder, ipuçları vererek verimi artırır ve yolculuğu kolaylaştırır. Ayrıca sürüş, frenleme, hızlanma ve yolculukla ilgili öngörülü olma gibi birçok farklı parametreyi değerlendirerek, her biri için bir performans skoru ortaya çıkarır.

Filo Yönetim Sistemleri Entegrasyonu

Filo yönetim sistemleri entegrasyonu, yeni F-MAX’te ConnecTruck teknolojisi ile çok kolay. Yeni ya da ek bir donanım gerektirmeden, aracınızı aldıktan sonra istediğiniz zaman gerekli entegrasyonu kolayca tamamlayıp mevcut sistemlerinizi kullanabilirsiniz.

Mobil Uygulama

En büyük Ford Trucks yeni F-MAX cebinize sığıyor! Çünkü My Ford Trucks mobil uygulaması ile aracınıza ait tüm veriler artık parmaklarınızın ucunda. Araç ve bakım bilgileri, harita servisi ile tekil ya da filo araçlarınızın lokasyonları ve uzaktan teşhis bilgilendirmeleri gibi verilere mobil uygulamayla ulaşıp dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Ford Trucks Net

ConnecTruck’ta kabin içinde kablosuz internet bağlantısı sunan bir teknoloji de var. Artık Türkiye’nin neresinde olursanız olun, internete kolayca bağlanabilir, sevdiklerinizle iletişim kurabilirsiniz.

Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı, lütfen arama kriterlerinizi genişleterek tekrar arama yapınız.
Arama Sonuçları