DETAYLARI GÖR
Ford Trucks Ailesi Olarak
Daima Yol Almak İçin Varız
Türk otomotiv sektörünün en büyük Ar-Ge organizasyonu oluşumuzun bilinci ve şirketimizde çalışan 1.350’yi aşkın Ar-Ge mühendisimiz ile tüm dünyaya mühendislik ihracatı gerçekleştirmekteyiz.
F-MAX ile hep daha ileriye!
F-MAX ile hep daha ileriye!
Ford Trucks F-MAX'in yeni nesil Ecotorq motoru, %5,5'a varan yakıt tasarrufu sağlar.
VİDEO'YU İZLE
EHPAS Sistemi
EHPAS Sistemi
3 farklı moduyla şehir içinde hassas ve hafif, uzun yolda kontrollü ve güvenli sürüş konforu F-MAX’te.
VİDEO'YU İZLE
Yeni Ecotorq Şanzıman
Yeni Ecotorq Şanzıman
16 ileri, 4 geri vitesli otomatik ve manuel seçeneği sunan Türkiye'nin ilk ve tek yerli şanzımanı şimdi sizlerle.
Keşfet
EcoTorq Şanzıman’ın Özellikleri
Yükünüzü hafifleten yol arkadaşınız Ford Trucks şimdi Türkiye’nin ağır ticari araç segmentindeki ilk ve tek yerli şanzımanına sahip. 250 mühendisimizin 5 yıl süren çalışmaları sonucunda üretilen Ecotorq yerli şanzıman şimdi sizinle!
Video'yu İzle
Eco+ mode
Eco+ Mode
Yakıttan tasarruf eden Eco+ Mode şimdi tüm F-MAX'lerde…
Keşfet
9Lt otomatik şanzıman
9 İleri AMT Otomatik Şanzıman
Şehir içi yük taşımacılığında sürücü konforunu artıran yolların büyük yardımcısı. 9 ileri otomatik şanzıman sayesinde verimliliği ve performansı yükselterek yakıt tüketimi maliyetinizi düşürecek.
Keşfet
ESP Sistemi
ESP Sistemi
Ford Trucks’taki ESP Sistemi, yoldan savrulmaya sebep olan anlarda yardımınıza koşarak aracınızın güvenli şekilde yolda ilerlemesini sağlar.
Acil Durum Frenleme Sistemi
Acil Durum Frenleme Sistemi
Ford Trucks Acil Durum Frenleme Sistemi, ani fren gerektiren anlarda devreye girerek yolda güvenliğinizi sağlar.
Şerit Takip Sistemi
Şerit Takip Sistemi
Büyük yük taşımanın büyük sorumluluk gerektirdiğini bilen Ford Trucks, yeri geldiğinde şerit takibini kolaylaştıran ikinci çift gözünüz olur.
Retarder
Retarder
Ford Trucks aracınızı aşınmasız ve sürtünmesiz yavaşlatmaya yarayan sistem Retarder’ı ayak freniyle kontrol edebilirsiniz.
Motor Freni
Motor Freni
Ford Trucks aracınızda servis freninin ısınmasını engelleyen rampa iniş yardımcınız Motor Freni, yükün ustalarının sürüş kalitesini ve güvenliğini artırır.
Otomatik Şanzıman Kullanım Modları
Otomatik Şanzıman Kullanım Modları
Farklı durumlara göre ayarlanmış Ford Trucks Otomatik Şanzıman Modları; ihtiyacınıza göre dilerseniz yakıt ekonomisi sağlar, tırmanma performansınızı artırır ya da aracınızı saplandığı yerden çıkarır.
Aks Yükü Göstergesi
Aks Yükü Göstergesi
Aşırı ve yanlış yükleme risklerini azaltan Ford Trucks araçlarımızdaki Aks Yükü Göstergesi, tam yükün ustalarına göre bir özellik!
DPF Egzoz Temizleme Sistemi
DPF Egzoz Temizleme Sistemi
Ford Trucks aracınızdaki Diesel partikül filtresi sayesinde zararlı partiküller egzoz filtre işlemiyle temizleniyor. Üstelik egzoz filtresindeki doluluk oranını, Egzoz Bilgisi ekranından kolaylıkla takip edebilir, yolunuza güvenle devam edebilirsiniz.
Autodrop
Autodrop
2016 yılından itibaren, kaldırılabilir akslı araçlarda otomatik inen aks sisteminin yasal zorunluluk haline geldiğini biliyor muydunuz? Ford Trucks aracınızdaki, Autodrop otomatik inen aks sistemi ile yükünüzü taşırken içiniz rahat olur.
Koltuk Fonksiyonları
Koltuk Fonksiyonları
Tonlarca yükü konforla taşımanız için Ford Trucks aracınızdaki koltuğunuz size hep destek tam destek!
Yağ Seviye Göstergesi
Yağ Seviye Göstergesi
Ford Trucks aracınız motorda bulunan sensör vasıtasıyla yağ seviye ölçümünü elektronik olarak gerçekleştirir. Böylece, aracınızdaki yağ seviye çubuğunuzu kontrol etmenize gerek kalmaz.
Yağ Kalite Göstergesi
Yağ Kalite Göstergesi
Yağ kalite göstergesi sayesinde aracınızda kalan yağın ömrünü oransal olarak görüntüleyerek yolunuza güvenle devam edebilirsiniz.
Motor Freni Kullanımı
Motor Freni Kullanımı
2016 model Ford Trucks araçlarımızdan itibaren standart olarak sunduğumuz motor freni ile aracınızın gücünü güvenle kontrol eder, en iyi frenleme performansı ile yolunuza devam edersiniz.
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı, lütfen arama kriterlerinizi genişleterek tekrar arama yapınız.
Arama Sonuçları