DETAYLARI GÖR
Yardıma ihtiyaç olan her an Ford Trucks yanınızda!

Seyir halindeyken oluşabilecek sorunlar için yerinde servis hizmeti Ford Trucks’ta. Hem de gerektiğinde otel konaklaması ve uçak bileti teminiyle. Unutmayın! Nerede kalırsanız kalın, Ford Aktif Yol Destek Asistanı'nı arayın. 

*FAYDA kapsamındaki hizmetler, garanti ve Ford Güvence süresince Ford Trucks yetkili servislerinde işlem yaptırması şartıyla arıza durumunda ücretsiz verilir. Kaza durumunda garanti ve Ford Güvence durumuna bakılmaksızın çekici hizmeti ücretsiz olarak verilir.

Aracı Geri Almak İçin Ulaşım: Müşterinin arızalanan aracın onarıldığı yerden ayrılması durumunda, onarımı tamamlanan aracın geri alınabilmesi için Hizmet Sağlayıcı tarafından aracın müşteri tarafından geri alınması için gerekli organizasyon sağlanır. Aracı geri almak için ulaşım hizmeti 1 kişi için sınırlıdır.

Yasal Metin: 
Söz konusu hizmetler, aracın Ford Trucks Yetkili Servisi'ne çekilmesi ve aynı gün içinde onarılamaması durumunda sağlanır. Uçak bileti, ekonomi sınıfı olup otobüs yolculuğunun 6 saatten uzun olması durumunda ve aracın ruhsatında belirtilen sürücü dâhil koltuk sayısıkadar yolcu için sağlanır. Taksi hizmeti her yol yardım hizmetinde 1 defa ve maksimum 150 TL’ye kadar ve uygunluk durumuna göre sağlanır. Konaklama, arıza yerinin, sürücünün ikametgâhından en az 120 kilometre uzakta olması hâlinde, aracın ruhsatında belirtilen sürücü dâhil koltuk sayısı kadar yolcu için arıza yerinde veya en yakın lokasyondaki dört veya beş yıldızlı ya da eşdeğer bir otelde en fazla tam pansiyon olacak şekilde ve en çok iki gün süreyle konaklama olanağı sağlanır. Konukların otel konaklaması esnasındaki ekstra harcamaları (mini bar, spor salonu, spa, kuaför vb.) bu hizmetin kapsamına dâhil değildir. Detaylar Ford Trucks Yetkili Servisleri'nde.

Satış Sonrası
Bakım & Onarım
Bakım & Onarım
Gezici Servis
Gezici Servis
Yerinde Bakım
Yerinde Bakım
Bakım Paketleri
Bakım Paketleri
Garanti
Garanti
Kullanım Kılavuzu
Kullanım Kılavuzu
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı, lütfen arama kriterlerinizi genişleterek tekrar arama yapınız.
Arama Sonuçları