ConnecTruck

ConnecTruck hem filo sahiplerinin hem sürücülerin işini kolaylaştıracak, bağlı araç teknolojilerini araca entegre eden akıllı bir sistem! Yeni F-MAX, üretim bandından ConnecTruck modülüyle iner. İçinde bir SIM kart bulunan ConnecTruck modülüyle yeni F-MAX’e ait tüm verilere hızlıca ulaşabilir, binlerce kilometre öteden bağlanabilirsiniz. Yakıt durumu ve performans bilgilerine istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ >

Arvento

Büyük işleriniz için F-MAX alın, Arvento iş birliği ile ConnecTruck üzerinden filonuzu avantajlı fiyatlarla yönetin. Yükünüz hafiflesin, kazancınız artsın diye, her yükte birlikte.

DETAYLI BİLGİ >

Aksesuar & Retrofit

F-MAX'in çekici aksesuarlarıyla konfor yeniden tanımlandı.

DETAYLI BİLGİ >

Kiralama

Masraflar yüzünden kazancınız azalıyorsa aradığınız çözüm Ford Trucks Kiralama’da. Ford Trucks’tan Çekici kiralayın aracın satın alma masraflarını, işletme giderlerini ve 2.El değerini düşünmeyin. Sadece işinize odaklanın, gerisini Ford Trucks halletsin.

DETAYLI BİLGİ >

Kasko

Her Yola Ford Trucks Kasko Güvencesiyle Çıkın! Ford Trucks marka ağır ticari araçlarınızın ve sizin olası hasar ve kayıplarınıza karşı üst düzey korumasıyla Ford Trucks Kasko hizmetinizde.

DETAYLI BİLGİ >

Eğitim

Yollar Usta Şoförler bekler! Yollar değişiyor, araçlar dönüşüyor. Bütün bunlara uyum sağlamak için kendinizi geliştirmeye ne dersiniz? Ford Sürüş Akademisi’ne gelin, sürüş kabiliyetinizi artırın. Sadece sürüşü değil yakıt ekonomisinden, çevre duyarlılığına kadar her şeyi öğrenin.

DETAYLI BİLGİ >

Ford Trucks Net

Yola da iletişime de devam. Yolda kafanıza takacağınız en son şey internet olsun. Ford Trucks Çekici Serisi kabin içi internet bağlantısıyla artık nerede olursanız olun sevdiklerinizle görüntülü konuşun, dilediğiniz programı takip edin. Hem 1 sene ücretsiz hem de 4.5G hızıyla.

DETAYLI BİLGİ >

3. Yıl Uzatılmış Garanti

Yükünüz fazlaysa garantiniz de fazla Uzatılmış garanti hizmeti ile standart olarak sunulan 2 yıl sınırsız km garantinizi 3 yıla çıkarın.Bu hizmetten her model aracın standart garanti süresi bitimine kadar Ford Trucks yetkili servislerinden yararlanın.

DETAYLI BİLGİ >

Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı, lütfen arama kriterlerinizi genişleterek tekrar arama yapınız.
Arama Sonuçları