Kiralama

Masraflar yüzünden kazancınız azalıyorsa aradığınız çözüm Ford Trucks Kiralama’da. Ford Trucks’tan Çekici kiralayın aracın satın alma masraflarını, işletme giderlerini ve 2.El değerini düşünmeyin. Sadece işinize odaklanın, gerisini Ford Trucks halletsin.

DETAYLI BİLGİ >

Kasko

Her Yola Ford Trucks Kasko Güvencesiyle Çıkın! Ford Trucks marka ağır ticari araçlarınızın ve sizin olası hasar ve kayıplarınıza karşı üst düzey korumasıyla Ford Trucks Kasko hizmetinizde.

DETAYLI BİLGİ >

Eğitim

Yollar Usta Şoförler bekler! Yollar değişiyor, araçlar dönüşüyor. Bütün bunlara uyum sağlamak için kendinizi geliştirmeye ne dersiniz? Ford Sürüş Akademisi’ne gelin, sürüş kabiliyetinizi artırın. Sadece sürüşü değil yakıt ekonomisinden, çevre duyarlılığına kadar her şeyi öğrenin.

DETAYLI BİLGİ >

Ford Trucks Net

Yola da iletişime de devam. Yolda kafanıza takacağınız en son şey internet olsun. Ford Trucks Çekici Serisi kabin içi internet bağlantısıyla artık nerede olursanız olun sevdiklerinizle görüntülü konuşun, dilediğiniz programı takip edin. Hem 1 sene ücretsiz hem de 4.5G hızıyla.

DETAYLI BİLGİ >

Filobil

Daha iyi performans ve daha çok ekonomi için aracınızı takipte kalın! Filobil araçlarınızı internetten an be an takip edin. Yakıt tüketimini ve sürücü performansınıza göre işletme masraflarınızı oturduğunuz yerden %40’ı azaltın.

DETAYLI BİLGİ >

Yolunuza Sağlık

Ford Trucks’la yanınızda her zaman sağlık olsun! Sağlığınızla ilgili her acil durumda ilk bizi arayın.Dilerseniz 7/24 ulaşabileceğiniz Ford Trucks Yolunuza Sağlık Hizmetine sizinle aynı adreste ikamet eden ailenizi de bu pakete dahil edin.

DETAYLI BİLGİ >

3. Yıl Uzatılmış Garanti

Yükünüz fazlaysa garantiniz de fazla Uzatılmış garanti hizmeti ile standart olarak sunulan 2 yıl sınırsız km garantinizi 3 yıla çıkarın.Bu hizmetten her model aracın standart garanti süresi bitimine kadar Ford Trucks yetkili servislerinden yararlanın.

DETAYLI BİLGİ >

Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı, lütfen arama kriterlerinizi genişleterek tekrar arama yapınız.
Arama Sonuçları