Bağımsız Operatör Bilgilendirme Sayfası

Ford Trucks araçlardaki yazılımları yönetmek için FODIT adı altında bir uygulama kullanılmaktadır. Bu uygulama yetkili servisler için ücretsiz sağlanırken, bağımsız operatörler bu uygulamaya belirlenen bir lisans ücreti ödeyerek erişebilirler.

Detaylar ve lisans alımı için ülke distribütörünüz ile temasa geçebilirsiniz itrucks.ford.com.tr Kullanıcı hesabınız tanımlandıktan sonra FODIT uygulamasını size iletilecek olan link adresinden indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aracın spesifikasyonlarına, katalog bilgisine, kullanıcı el kitaplarına, elektrik diyagramlarına vb. bilgilere iTrucks sistemimizden erişebilirsiniz. Bu uygulama yetkili servisler için ücretsiz sağlanırken, bağımsız operatörler bu uygulamaya belli bir lisans ücreti ödeyerek erişebilirler. 
 
Detaylar ve lisans alımı için ülke distribütörünüz ile temasa geçebilirsiniz (“itrucks.ford.com.tr”). Kullanıcı hesabınız tanımlandıktan sonra iTrucks adresinden giriş yapıp detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
 
En iyi müşteri deneyimi için eğitim şart! 
Müşterilerimize Ford Trucks servis kalitesinde eğitim hizmeti vermek için size birçok eğitim içeriği hazırladık. Bu içeriklere ülke distribütörünüzden (itrucks.ford.com.tr) temin edebileceğiniz kullanıcı bilgileriniz ile ulaşabilirsiniz. Kullanıcı hesabınız tanımlandıktan sonra, kullanıcı bilgileriniz ile https://academy.fordtrucks.com.tr/login adresinden içerikleri izleyebilir, siz de Ford Trucks kalitesinde servis eğitimi alabilirsiniz.
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı, lütfen arama kriterlerinizi genişleterek tekrar arama yapınız.
Arama Sonuçları