Ford Trucks F-MAX

Keşfet
Daha fazla tasarruf, daha fazla rahatlık

F MAX L’in 1350 litre geniş yakıt deposu ile daha fazla yol gidersiniz. Dilerseniz uzun mesafeler boyunca yakıtınızı en ucuz olduğu ülkeden alır, binlerce kilometrelik yollarda daha çok tasarruf edersiniz. F Max L’in büyük yakıt tankı ile durmadan yolunuza devam edebilirsiniz. Tek depo ile 5000 kilometreye varan yol yapabilirsiniz.

Her kilometrede tasarruf…

Yüzde 4’e varan yakıt tasarrufu sağlayan uzun yol lastiği yol boyunca daha fazla tasarruf yapmanıza yardımcı olur. Eco+ Mode özelliği ile yüzde 5’e kadar yakıt tasarrufu F MAX L ile mümkün.

Güvenli ve konforlu sürüş.

Artan dingil mesafesi, iyileştirilmiş yol tutuşu ve stabilite ile daha güvenli sürüşe sahip olursunzu. Tek araçta iki motor gücüyle yük ve yol durumuna göre motor gücünü ayarlayabilir, her kilometrede tasarruf edersiniz. Üç aşamalı Max Cruise ile yollar zor olsa da yorulmadan ilerleyebilirsiniz. Topografik yol desteği ile hızı otomatik ayarlayabilir, yol durumuna uygun yakıt ile tasarruf edebilirsiniz.

Yokuşlar gözünüzü korkutmasın

Ecoroll özelliği ile yokuş aşağı inen yollarda vites otomatik olarak boşa alınarak tasarruf etmeniz sağlanır. Power Mode devre dışı bırakılır ve düşük devirde vites değiştirmeniz sağlanır. 85 kilometre hız limiti özelliği ile uzun yollarda tasarruf sağlayabilirsiniz. 5 dakika içinde otomatik kapanma özelliği ile yük alırken bile otomatik tasarruf edersiniz. KickDown fonksiyonu devre dışı kalır ve yakıt tasarrufu sağlamaya devam edebilirsiniz.

Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı, lütfen arama kriterlerinizi genişleterek tekrar arama yapınız.
Arama Sonuçları