Keşfet
Daha fazla tasarruf, daha fazla rahatlık

F MAX L’in 1350 litre geniş yakıt deposu ile daha fazla yol gidersiniz. Dilerseniz uzun mesafeler boyunca yakıtınızı en ucuz olduğu ülkeden alır, binlerce kilometrelik yollarda daha çok tasarruf edersiniz. F Max L’in büyük yakıt tankı ile durmadan yolunuza devam edebilirsiniz. Tek depo ile 5000 kilometreye varan yol yapabilirsiniz.

Her kilometrede tasarruf…

Yüzde 4’e varan yakıt tasarrufu sağlayan uzun yol lastiği yol boyunca daha fazla tasarruf yapmanıza yardımcı olur. Eco+ Mode özelliği ile yüzde 5’e kadar yakıt tasarrufu F MAX L ile mümkün.

Güvenli ve konforlu sürüş.

Artan dingil mesafesi, iyileştirilmiş yol tutuş ve stabilite ile daha güvenli sürüş F MAX L KickDown'u devre dışı bırakarak yakıt tasarrufu sağlamaya devam edebilirsiniz. Tek araçta iki motor gücüyle yük ve yol durumuna göre motor gücünü ayarlayabilir, her kilometrede tasarruf edersiniz. Üç aşamalı Max Cruise ile yollar zor olsa da yorulmadan ilerleyebilirsiniz. Topografik yol desteği ile hızı otomatik ayarlayabilir, yol durumuna uygun yakıt ile tasarruf edebilirsiniz.

Yokuşlar gözünüzü korkutmasın

Eco Roll özelliği ile vitesi otomatik boşa alarak yokuş aşağı inen yollarda tasarruf edebilirsiniz. Power Mode devre dışı bırak, düşük devirde vites değiştirebilirsiniz. Yolda hızınızı ayarlarken 85 kilometre hız limiti özelliği ile tasarruf sağlayabilirsiniz 5 dakika içinde otomatik kapanma özelliği ile yük alırken bile otomatik tasarruf edersiniz.

Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı, lütfen arama kriterlerinizi genişleterek tekrar arama yapınız.
Arama Sonuçları