Ford Trucks, 2022 IAA'da sıfır emisyona giden yolunu açıklayacak

Ford Trucks, 2022 IAA'da sıfır emisyona giden yolunu açıklayacak.

2018 yılında Hannover’da en prestijli ödüllerden biri olan IToY ödülünü F-MAX aracıyla kazanan Ford Trucks, yeni sürprizlerle üretimde fark yaratan bir oyuncu olarak sıfır emisyona giden yolda. Teknolojileri ve yenilikleriyle küresel rekabette öne çıkarken, IAA Transportation’da ürünleri, tasarımları ve ürün geliştirmeleriyle yerini alıyor.

Ford’un dünyadaki tek ağır ticari araç markası olan Ford Trucks, 20-25 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek dünyanın önde gelen mobilite, taşımacılık ve lojistik fuarı, IAA Transportation 2022’de son gelişmelerini aktaracak. Uluslararası ödüllü F-MAX’i gözler önüne sererken daha fazla kolaylık ve güven sunan bağlı mobilite teknolojilerini, taşımacılıkta sıfır karbon için yol haritasını ve yeni özelliklerini sergileyecek.

Sektöründe yarım asrı aşan deneyimi ve ürün geliştirmedeki dinamizmi üzerine kurulan, 40’tan fazla ülkede hizmetleri ve ürün yelpazesiyle piyasada yerini alan Ford Trucks, yeni nesil teknolojilerle ulaştığı son noktayı ve yeni ürün çeşitliliğini en güncel haliyle 2022 IAA Transportation’da aktarırken ağır taşımacılık sektörünü bir üst noktaya taşıyacak. 

Ford Trucks; ‘’Otonom Teknolojiler’’ ile daha güvenli, daha hızlı ve daha verimli ulaşım çözümleri sunuyor.
4. Seviye Otoyol Pilotu

Ford Trucks mühendisleri tarafından geliştirilen ‘’4. Seviye Otoyol Pilot’’ teknolojisi araçlara H2H (Merkezden merkeze) lojistik merkezleri arasında taşıma faaliyetlerini otonom olarak gerçekleştirme imkanı sunuyor. Bu yüzden, taşımacılık için kullanılan araçlar; daha güvenli, daha hızlı, daha verimli ve daha çevreci oluyor.

Uzaktan Sürüş Teknolojisi

Ford Trucks tarafından geliştirilen ve sektörde bir ilk olan Uzaktan Sürüş Teknolojisi; operatörlerin otonom araçlara uzaktan bağlanmasını sağlayarak otonom sürüşte beklenmedik durumlarda devreye giriyor veya insanı kontrolde sürüşü devralabiliyor.

Otomatik Geri Park

Yine Ford Trucks’ın öncülük ettiği ‘’Otonom Geri Park’’ teknolojisi; yükleme ve boşaltma istasyonuna yanaşmanın gerekli olduğu ‘’Tam Otonom Sürüş’’ hedefine ulaşmaya için tamamlayıcı bir özelliktir.

Ford Trucks Hannover Standı
Salon 21, Stand A10
Yer: Salon 21, A10

20-25 Eylül tarihlerinde 9.00 - 18.00 saatleri arasında IAA Transportation 2022’de bizi ziyaret edebilirsiniz.
Hannover Fuarı Google Haritalar'da

Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı, lütfen arama kriterlerinizi genişleterek tekrar arama yapınız.
Arama Sonuçları