KAMPANYALARI KEŞFET
Kampanyalar & Fırsatlar
SATIŞ
Ford Trucks Mart Kampanyası
Ford Trucks Mart ayında da kazandırıyor. 1842T Çekici ve 6x2 Yol Kamyonları 200.000 TL'ye 24 ay vade ve %1,09 faiz oranıyla yetkili satıcılarımızda sizi bekliyor. Mart bitmeden hemen gelin, kazançlı çıkın. Üstelik çekicide cazip takas fırsatları da var.
Detaylı Bilgi
SATIŞ
TruckMarket Kampanyası
Ford Trucks güvencesine sahip 2. el 1846T Çekiciler, 120.000 TL krediye, 36 ay vade ve %0,99 düşük faiz oranıyla TruckMarket'te!
Detaylı Bilgi
HİZMETLER
Ford Trucks Net Kampanyası
Ford Trucks Net internet paketiyle artık nerede olursanız olun sevdiklerinizle görüntülü arama yapabilir, dilediğiniz programı takip edebilirsiniz. Üstelik hem 1 sene ücretsiz, hem de 4.5G hızıyla.
Detaylı Bilgi
SATIŞ SONRASI
Check-Up Kampanyası
Dikkat bu kış da fırsat var! Içinizi ısıtacak fırsatlar sizi bekliyor. Ford Trucks Yetkili Servisleri'ne gelin, kış bastırmadan ücretsiz araç check-up'ınızı yaptırın, 1000 TL üzeri mekanik harcamalarınıza da yelek hediyemiz olsun.
Detaylı Bilgi
HİZMETLER
Yolunuza Sağlık Hizmeti
Ford Trucks Yolunuza Sağlık Hizmet hep sizinle. 7/24 istediğiniz an, istediğiniz noktadan ulaşabileceğiniz bu hizmetle, sizin de içiniz rahat, bizim de.
Detaylı Bilgi
SATIŞ SONRASI
Ekoservis Paketi
Şimdi Ford Trucks arajlar garanti süreleri dolsa da Ekoservis Paketi ile kazanmaya devam ediyor. Yağ ve hava filtresi değişiminden oluşan Ekoservis Paketi işçilik dahil 349 TL'den başlayan fiyatlarla Ford Trucks yetkili servislerinde sizleri bekliyor.
Detaylı Bilgi
SATIŞ SONRASI
Reman Enjektör Kampanyası
Enjektörünüzü tamir ettirmek yerine, Ford Trucks Yetkili Servisleri'ne gelin, 2 yıl garantili reman enjektör alarak yeni enjektör performansına sahip olun. Hem ileride yaşanabilecek sorunların önüne geçin, hem de kazançlı bir seçim yapın.
Detaylı Bilgi
SATIŞ SONRASI
Boya Kaporta Kampanyası
%40'a varan boya kaporta indirimi ile aracınız yenilenerek yollarda! Aracınızda istenmeyen durumlar sonucu oluşmuş hasarları gidermek için biz hep yolumuzun üzerindeyiz.
Detaylı Bilgi
SATIŞ SONRASI
Çift Katlı Baskı Balata Kampanyası
Euro 6 motora sahip Ford Trucks 3542 ve 4142 İnşaat Serisi modelleri için baskı balata değişimi kampanyası şimdi çok avantajlı fiyatlarla yetkili servislerimizde. Bu büyük değişim fırsatını kaçırmayın, çift katlı baskı balataya geçin.
Detaylı Bilgi
SATIŞ SONRASI
Gittikçe Kazanın
Yetkili servislerimizden yapacağınız orjinal yedek parça kullanımlı işlemler, bir sonraki servis işlemlerinde %30'a varan indirim avantajına dönüşüyor.
Detaylı Bilgi
SATIŞ SONRASI
Bakım Paketleri
Siz de fiyat artışından etkilenmeden aracınıza bakım yaptırın, hem maliyetlerinizi önden hesaplayın, hem de aracınızın performansını artırarak yollara kazanmak için çıkın.
Detaylı Bilgi
SATIŞ SONRASI
Yol Yardım Hizmeti
Ford Trucks Yol Yardım Hizmeti, seyir halindeyken oluşabilecek sorunlar için yerinden servis hizmeti veriyor, gerekirse sizi otelde ağırlıyor, uçak biletinizi temin ediyor.
Detaylı Bilgi
SATIŞ SONRASI
Baskı Balata Değişim Kampanyası
Euro5 araçlarınızın eski baskı, balata ve bilyalarını, yenileriyle Ford Trucks Yetkili Servis’lerinde değiştrin, hem indirimden yararlanın, hem de aracınız yolda sorunsuz ilerlesin.
Detaylı Bilgi
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı, lütfen arama kriterlerinizi genişleterek tekrar arama yapınız.
Arama Sonuçları