KAMPANYALARI KEŞFET
Kampanya & Fırsatlar
Satış
Ford Trucks 3'lü Ekonomi Zirvesi
Tüm modellerde 3 yıl, 200.000 TL’ye, 0,89 faizli kredi imkanı, Çekici Serisi’nde 3 bakım paketiniz ve 3.yıl uzatılmış garantiniz Ford Trucks’tan! Ekim ayında, siz de Ford Trucks Yetkili Satıcı’larına gelin, kazançta zirveyi görün.
DETAYLI BİLGİ
Satış Sonrası
Çift Katlı Baskı Balata Kampanyası
Euro 6 motora sahip Ford Trucks 3542 ve 4142 İnşaat Serisi modelleri için baskı balata değişimi kampanyası şimdi çok avantajlı fiyatlarla yetkili servislerimizde. Bu büyük değişim fırsatını kaçırmayın, çift katlı baskı balataya geçin.
DETAYLI BİLGİ
Satış Sonrası
Reman Enjektör Kampanyası
Enjektörünüzü tamir ettirmek yerine, Ford Trucks Yetkili Servisleri'ne gelin, 2 yıl garantili reman enjektör alarak yeni enjektör performansına sahip olun. Hem ileride yaşanabilecek sorunların önüne geçin, hem de kazançlı bir seçim yapın.
DETAYLI BİLGİ
Satış Sonrası
Check-Up Kampanyası
Dikkat bu kış da fırsat var! Içinizi ısıtacak fırsatlar sizi bekliyor. Ford Trucks Yetkili Servisleri'ne gelin, kış bastırmadan ücretsiz araç check-up'ınızı yaptırın, 1000 TL üzeri mekanik harcamalarınıza da yelek hediyemiz olsun.
DETAYLI BİLGİ
Satış
TruckMarket Kampanyası
2.el Ford Trucks 1846T Çekiciler, 100.000 TL’ye 12 ay 0 faiz fırsatıyla TruckMarket’te. Ford Trucks güvencesine sahip, ekspertiz raporlu araçlar için bayimize gelin!
DETAYLI BİLGİ
Satış Sonrası
Ekoservis Paketi
Şimdi Ford Trucks arajlar garanti süreleri dolsa da Ekoservis Paketi ile kazanmaya devam ediyor. Yağ ve hava filtresi değişiminden oluşan Ekoservis Paketi işçilik dahil 349 TL'den başlayan fiyatlarla Ford Trucks yetkili servislerinde sizleri bekliyor.
DETAYLI BİLGİ
Satış Sonrası
Gittikçe Kazanın
Yetkili servislerimizden yapacağınız orjinal yedek parça kullanımlı işlemler, bir sonraki servis işlemlerinde %30'a varan indirim avantajına dönüşüyor.
DETAYLI BİLGİ
Satış Sonrası
Boya Kaporta Kampanyası
%40'a varan boya kaporta indirimi ile aracınız yenilenerek yollarda! Aracınızda istenmeyen durumlar sonucu oluşmuş hasarları gidermek için biz hep yolumuzun üzerindeyiz.
DETAYLI BİLGİ
Satış Sonrası
Bakım Paketleri
Siz de fiyat artışından etkilenmeden aracınıza bakım yaptırın, hem maliyetlerinizi önden hesaplayın, hem de aracınızın performansını artırarak yollara kazanmak için çıkın.
DETAYLI BİLGİ
Satış Sonrası
Yol Yardım Hizmeti
Ford Trucks Yol Yardım Hizmeti, seyir halindeyken oluşabilecek sorunlar için yerinden servis hizmeti veriyor, gerekirse sizi otelde ağırlıyor, uçak biletinizi temin ediyor.
DETAYLI BİLGİ
Satış Sonrası
Baskı Balata Değişim Kampanyası
Euro5 araçlarınızın eski baskı, balata ve bilyalarını, yenileriyle Ford Trucks Yetkili Servis’lerinde değiştrin, hem indirimden yararlanın, hem de aracınız yolda sorunsuz ilerlesin.
DETAYLI BİLGİ
Satış Sonrası
Hoşgeldin Kampanyası
Ford Trucks servislerinde "Hoş Geldin" indirimi sizleri bekliyor! "Hoş Geldin" demenin en güzel yolu, Ford Trucks servislerinde.
DETAYLI BİLGİ
Hizmetlerimiz
Yolunuza Sağlık Hizmeti
Ford Trucks Yolunuza Sağlık Hizmet hep sizinle. 7/24 istediğiniz an, istediğiniz noktadan ulaşabileceğiniz bu hizmetle, sizin de içiniz rahat, bizim de.
DETAYLI BİLGİ
Hizmetlerimiz
Ford Trucks Net Kampanyası
Ford Trucks Net internet paketyle artık nerede olursanız olun sevdiklerinizle görüntülü arama yapabilir, dilediğiniz programı takip edebilirsiniz. Üstelik hem 1 sene ücretsiz, hem de 4,5G hızıyla.
DETAYLI BİLGİ
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı, lütfen arama kriterlerinizi genişleterek tekrar arama yapınız.
Arama Sonuçları